Všechny milovníky dobré muziky Vás srdečně vítáme na stránkách hudební skupiny ŠLAPETO(N)Reklama
 Járovo RC létání

LMK Chroust.jpg

AKTUÁLNĚ !!!

Šlapeton

Šlapeton

Níže se dozvíte různé drby, kde jak bylo, co bude a jiné perličky z našich produkcí, které určitě budou stát za povšimnutí ...
Školní ples na Kladně (11.3.2017), byl náš první v této lokalitě. Na pozvání kamarádů našeho saxofonisty jsme absolvovali a myslím si i úspěšně.
Restaurant "U zlatého selátka" nás mile překvapil svou atmosférou a pěkným sálem, ve kterém se mimo jiné natáčejí silvestry (ČT1). Sál byl zaplněn diváky i posluchači naší muziky, ale především na taneční vystoupení různých věkových kategorií. Na níže uvedeném odkaze můžete shlédnout krásnou atmosféru, tohoto školního plesu, na který možná pojedeme i příští rok.
Muzice Zdar !!!


Školní ples na Kladně foto 
Maškarnímu reji v Točníku, už opravdu není co vytknout. Jako každý rok opravdu perfektní akce, kterou by jsme Vám přáli vidět na vlastní oči. Super organizace, obsluha, papání (pečené koleno) a o pivečku (Herold) vůbec ani nemluvím. Organizátorům děkujeme za pozvání a už nyní se těšíme na příští maškarní rej.
Muzice Zdar !!!  


Klikněte a kochejte se !!!
Masopust v Čisté u Rakovníka opět nezklamal (25.2.2017). Organizačně velice dobře podchycen, jak starostkou, tak  místní hasičskou organizací. Průvod byl hojně obsazen jak maskami, tak veřejností. Večerní zábava byla také v hojném počtu, což nasvedčují i snímečky z této akce. Jsme velice rádi, že akce tohoto ražení ještě nevymřeli a naopak se zase obnovují ke spokojenosti všech. Ještě jednou děkujeme za pozvání a příští rok se doufám sejdeme ve zdraví na masopustním reji.
Muzice Zdar !!! 


Masopust Čistá 2017 foto    
Starší články pro nakouknutí jsou prosím uloženy v
ARCHIVU !!!  Děkujeme.
ŠLAPETON - email : slapeton@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one