Všechny milovníky dobré muziky Vás srdečně vítáme na stránkách hudební skupiny ŠLAPETO(N)
12821572_1030251727046684_239173363857526954_n.png
Maškarní rej v Točníku opět nezklamal. Sice bylo méně účastníků ohledně nemoci, která potrápila nejenom nás, ale i ostní maškary, které v loňském roce měli velice velké zastoupení.
Nálada byla i tak velmi dobrá. Pivečko a pečené kolínko tak též. Musíme poděkovat organizačnímu teamu pod vedením kamaráda Jirky a samozřejmě s velmi dobrou obsluhou zajištěnou bratry Paterovými a zároveň valstníky krásného hostince "U krále Václava IV." Ještě jednou děkujeme za pozvání a příští rok 2021 se uvidíme.
Muzice Zdar !!!
Zěmedělská výstava na Hadačce, která se konala 27.6.2019 se velice zdařila ohledně počasí a super organizací.
Vše fungovalo jak mělo a i my jsme si to užili jak se patří. Doufáme, že se příštírok výstava opět povede a už se předem těšíme.
Muzice Zdar !!!


Foto na FB
Maškarní rej, který pořádají v Točníku (2.2.2019) pod vedením našeho kamaráda Jirky nemá konkurenci. Zkrátka a dobře hráli jsme hodně maškarních plesů, ale tento nemá chybu. Účastníci se baví od začátku až do konce a to je to důležité, co občas na některých zábavách chybí. Těšíme se na příští rok a Muzice Zdar !!!

Foto na FB 
První ples v tomto roce 12.1.2019 byl si myslíme velice podařený. Po kapele Úžas, jsme přebrali pár her a byli jsme velice překvapení, jak se zde lidi bavili, hlavně tancovali a to už od začátku naší produkce. Musíme poděkovat účastníkům a hlavně organizátorům za velice příjemné prostředí. Těšíme se na příští rok na tento myslivecký ples. Muzice Zdar !!!
Foto na FB
Tak jsem hráli porvé v tomto krásném sále v Lhotce u Radnic (17.11.2018). Krásně vyzobený sál na poslední leč nás velice překvapil krásnou atmosférou a čistotou. Doufáme, že přátelé naší muziky nás dobře ocenili a příští rok se opět uvidíme. Velice děkujeme za pozvání a Muzice Zdar !!! 

Foto na FB
Vážení přátelé. Blíží se nám kvapem Čistecká pouť, která se bude konat 28.7.2018. Samozřejmě Vám začneme hrát na rynku a letos budeme po dlouhé době hrát i večer na hřišti. Doufáme, že nás a pořadatele podpoříte hojnou návštěvou jako to bylo i doposud. Už se na Vás těšíme "Šlapeton".
Muzice Zdar !!!


Video : https://youtu.be/8BHvfP7Faiw
Chovatelský ples v Točníku 10.3.2018 byl náš první a myslíme si i dost zdařilí. Organizátoři byli velice spokojení a proto si nás objednali i na příští rok. Nálada byla skvělá a posluchači i tanečníci byli spokojeni a to jsme moc rádi, že nám to ještě tak dobře "Šlape".
Muzice Zdar !!!


FOTO
Maškarní Rej v Točníku 3.3.2018 opět nesklamal. Je naprosto vidět, jak se tam umí lidé krásně bavit. Stala se nám tam ale taková mrzutá věc a to, že nam tam jedna nejmenovaná dívčina vymazala všechny fotky s aparátu, který jsme měli u našeho stolu. Drze si ho vypůjčila a dělala, jako že nás fotí a mezi tím vše vymazala. Jestli to udělala schválně, nebo nedopatřením se asi nedozvíme. Každopádně si raději své věci budeme lépe sledovat. Naštěstí jsem některé snímky fotil na mobil, tak ty jsou v prosím v odkaze. Těšíme se na příští Maškarní Rej a na slečnu Vymazálkovou :-)
Muzice Zdar !!! 


FOTO 
Myslivecký ples v Mutějovicích 3.2.2018 opět nesklamal. Jak posluchači, tak tanečníci byli s námi velice spokojeni a toho si samozřejmě velice vážíme. Jak vidíte s fotografií (viz. odkaz) nálada byla až nad míru krásná. Těšíme se opět v příštím roce na "Mysliveckém plese Mutějovice 2019.
Muzice Zdar !!!

Foto
Ve středu 8.11.2017 jsme kolem poledne vyrazili směr Pardubice na naší nejoblíbenější akci roku a to na rostlinolékařský aktiv. Věřte nebo nevěřte, ale hrajeme zde již po patnácté. Jelikož tento aktiv slavil dvacáté výročí, tak účast byla velmi hojná. Samozřejmě tam máme mnoho přátel, kteří se na nás těší, jako my na ně. Vše proběhlo v naprosté pohodě (viz. foto) a druhý den jsme před odjezdem nakoupili perníčky a s bolestí u srdéček jsme se  rozloučili a odjeli domů.
Muzice Zdar !!!. 
ŠLAPETON - email : slapeton@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one