Všechny milovníky dobré muziky Vás srdečně vítáme na stránkách hudební skupiny ŠLAPETO(N)
Školní ples na Kladně (11.3.2017), byl náš první v této lokalitě. Na pozvání kamarádů našeho saxofonisty jsme absolvovali a myslím si i úspěšně.
Restaurant "U zlatého selátka" nás mile překvapil svou atmosférou a pěkným sálem, ve kterém se mimo jiné natáčejí silvestry (ČT1). Sál byl zaplněn diváky i posluchači naší muziky, ale především na taneční vystoupení různých věkových kategorií. Na níže uvedeném odkaze můžete shlédnout krásnou atmosféru, tohoto školního plesu, na který možná pojedeme i příští rok.
Muzice Zdar !!!


Školní ples na Kladně foto 
Maškarnímu reji v Točníku, už opravdu není co vytknout. Jako každý rok opravdu perfektní akce, kterou by jsme Vám přáli vidět na vlastní oči. Super organizace, obsluha, papání (pečené koleno) a o pivečku (Herold) vůbec ani nemluvím. Organizátorům děkujeme za pozvání a už nyní se těšíme na příští maškarní rej.
Muzice Zdar !!!  


Klikněte a kochejte se !!!
Masopust v Čisté u Rakovníka opět nezklamal (25.2.2017). Organizačně velice dobře podchycen, jak starostkou, tak  místní hasičskou organizací. Průvod byl hojně obsazen jak maskami, tak veřejností. Večerní zábava byla také v hojném počtu, což nasvedčují i snímečky z této akce. Jsme velice rádi, že akce tohoto ražení ještě nevymřeli a naopak se zase obnovují ke spokojenosti všech. Ještě jednou děkujeme za pozvání a příští rok se doufám sejdeme ve zdraví na masopustním reji.
Muzice Zdar !!! 


Masopust Čistá 2017 foto    
Sice jsme hráli jen přes den, ale lidí na Břežanské pouti bylo opravdu dost. Co se týká stánků a různých atrakcí ty taktéž měli velké zastoupení. Večer pak završila Kladenská kapela Dynamit celou Břežanskou pouť, která z našeho hlediska byla moc dobře zorganizovaná a dobré počasí jí dodalo tu správnou atmosféru.
Muzice Zdar !!!  
FOTO
Hubertská taneční zábava v Točníku (24.10.) již také patří mezi naše tradiční a skvělé hudební vystoupení. Tento rok sice byla účast menší, ale koňaři a koňařky se bavili opět suprově. Tento rok jsem si neodpustil i tradiční taneční soutěž, kde jsem se s partnerkou držel zuby nehty, ale nakonec jsme neobstáli před nekompromisní porotou ... škoda. Snímečky nasvědčují naše taneční kreace a skvělou náladu všech účastníků této Hubertské zábavy. Těšíme se opět na příští rok, kde už se taneční soutěže určitě nezúčastním a předám štafetu nějakým mladším tanečníkům. Muzice Zdar !!!  FOTO 
IMG_4443.JPG
Hasičky

Hasičky

Když jsme dorazili do Drozdova (13.6.), byli jsme přivítání panem starostou, tak i předsedou SDH. Na uvítanou jsme požili výborný gulášek a pak hajdy na pódium, aby jsme ukázali místím a přespolním občanům, jak to umíme rozjet. Povedlo se !!! Všem se naše produkce líbila a o tom nasvědčují i snímky, které jsem pořídil z místa činu. Doufáme, že se všem toto výročí SDH spojené s taneční zábavou zamlouvalo a snad si nás ještě někdy Drozdovští pozvou i na jinou akci a my jim za to předem děkujeme. Muzice Zdar !!!        FOTO

 
Máje Mutějovice

Máje Mutějovice

Po dlouhé době jsme hráli v Mutějovicích a to průvod obcí na Staročeských Májích 30.5.2015. Musíme konstatovat, že vše bylo perfektně  zorganizováno a hojnost tanečnic a tanečníků velice slušná. I nejmladší generace tanečnic měla v průvodu hojné zastoupení a je vidět, že v Mutějovicích jen tak tradice Májů nezanikne. My jsme seděli na voze tažené koníčkama a pan kočí s námi celou tu dlouhou štrapáci jel bez jediné chybičky. Co se týká diváků, kteří se postupně připojovali k průvudu, byla také hojně zastoupena a opravdu bylo na nich velice znát, že zájem o tuto tradici je v obci Mutějovice velká. I sám pan starosta si zatančil v kolečku z májovnicí, což mu bylo ohodnoceno velkým potleskem. Jak si můžete prohlédnou na snímcích, tak opravdu takové bujaré máje jsme dlouho nehráli a těšíme se sem opět na příští rok. Muzice Zdar !!! 

FOTO
IMG_2057.JPG
Muzikantský ples v Lužné se nám tentokrát moc až tak nelíbil po zvukové stránce, jinak samozřejmě vše probíhalo jak mělo a nálada byla suprová už jen proto, ža nás navštívili profi muzikanti a to Pavel Sedláček ( Cadilak ) a Vláďa Secký "Boryš". Jak vidíte na snímku opravdu nám zde nic nechybělo ani krásné ženy, které nesmí chybět na žádném plese tohoto ražení.
Ještě jednou děkujeme za pozvání od kapely Ideal Band.
Muzice Zdar !!!


FOTO
Hasičský ples v Cekově patří mezi naše oblíbené taneční zábavy. Jsou zde velice vlídní pořadatele v čele s milou a vždy veselou Jaruškou. Určitě se sem budeme rádi vracet. Muzice Zdar !!!   FOTO
Maškarní karneval v Točníku 28.2.2015 prostě vede. K této akci není vůbec žádný komentář, to si musí každý vychutnat sám na vlastní kůži. Prostě SUPER. Z fotografií je vše patrné. Muzice Zdar !!!      FOTO
ŠLAPETON - email : slapeton@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one