Všechny milovníky dobré muziky Vás srdečně vítáme na stránkách hudební skupiny ŠLAPETO(N)
Šlapeton

Šlapeton

Naše dechová sekce do průvodů.
Staročeské máje na Krakově (10.5.2014) jsou záležitostí snad celé obce. Tak veselých lidí pospolu se opravdu vidí málokde a proto sem rádi jezdíme jim tuto májovou veselici zpříjemnit naší dechovou sekcí. Samozřejmě nechybí ani staročeské kroje, které vše krásně oživí. Koukněte na snímky ze staročeských májů a vše Vám bude zcela jasné.
Hudbě a Krakovu Zdar !!!    
FOTO
IMG_3116.JPG
Jako v poslední ředě plesů byl Myslivecký ples v Pavlíkově (22.3.2014), který pořádal náš muzikantský kamarád Jára Hlaváček spolu s MS Pavlíkov. Ples se v celku vydařil i co se týká počtu lidí i tomboly. Nálada suprová což nasvědčovalo tomu, že se ples o hodinku prodloužil. Doufáme, že příští rok nás Jára pozve opět i když nevím, nevím ...
Muzice a krásným ženám Zdar !!!        
FOTO
IMG_3065.JPG
V těchto místech jsme hráli asi před dvaceti lety a abychom pravdu řekli, moc se to tu nezměnilo. Josefovská zábava (15.3.2014) proběhla sice v menším počtu lidí, ale dopadla dobře až na konečnou šarvátku místních chlapíků. Tombola byla velice bohatá a samozřejmě jsme vyhráli i my. Děkujeme sympatickým pořadatelům za pěkné zázemí. 
Muzice Zdar !!!    
FOTO
IMG_3013.JPG
Myslivecký ples v Kounově (8.3.2014) byl sice na MDŽ, ale povedl se. Již několik mnoho let jsme zde nebyli a tak jsme byli sami zvědavi, jak zde pochodíme. Musíme říci, že tanečníci i posluchači s námi byli velice spokojeni a objednali si nás na příští rok znova na tento tradiční myslivecký ples. Více o skvělé pohodě si prosím prohlédněte snímky, které jsme pro Vás pořídili. Ženám vše nej k MDŽ a Mysliveckému spolku - Lovu Zdar !!!  FOTO
IMG_3008.JPG
Masopust v Kožlanech již po mnoho let je vždy v úterý (4.3.2014), ale to nic nemění na tom, že masek a lidí v průvodu byl hojný počet. Medvědi tradičně zabaleny do hrachoviny měli co nést, ale vše vydrželi a došli zdárně do cíle. Večerní zábava byla také dobře zastoupena maskami, které jak vidíte na snímcích vyváděli do sytosti. Jsme rádi, že se masopust opět vyvedl už jen proto, že ve všední den návštěvnost není tak veliká jako o víkendu. Děkujeme kamarádům z Rakovnicka (viz. foto), kteří nám pomohli jak v průvodu, tak při večerní zábavě a samozřejmě pořadatelům, kteří se o nás dobře starali až na tu večeři ...
Muzice a masopustům Zdar !!!     
FOTO
Maškarní ples v Točníku (22.2.2014) patří opravdu k nejlepším maškarním plesům, co jsme kdy hráli a hrajem. Na plese je veliké zastoupení krásných masek. Dokonce máme masky i my i když je kolikrát ani nepotřebujeme. Přáli bychom si, aby se na tomto plese sešli i jiní lidé z jiných okresů, aby viděli jak se umí lidé bavit. Až dáme dohromady více snímků, tak sami uvidíte jak maškarní ples v Točníku vypadá.
Muzice a maskám Zdar !!!
Níže uvedené snímky jsou ty nejlepší. Více jich můžete shlédnout již ZDE
Týček 2014

Týček 2014

Hasičský ples v Týčku (8.2.2014) nás a poředatele mile překvapil co se týká návštěvnosti. Byla bohatá tombola, dobrá muzika a lidé se bavili jak se patří. Snímky které jseme pořídili tomu nasvědčují. 
Muzice Zdar !!!
Foto je ZDE.
IMG_2600.JPG
Myslivecký ples na Skřivani (1.2.2014) patří už jako náš tradiční ples. Pořadatelé a účastníci jsou s námi spokojeni, tak není na dané situaci co měnit a vždy po produkci se domlouváme na příští rok a to konkrétně na 24.1.2015. Velice pěkná tombola přiláká lidi z širokého okolí. I když jsme s klukama nic moc nevyhráli, tak ale domů jsme odjíždeli s dobrým pocitem a to z dobře vykonanné práce, kterou nám lidé opláceli mohutným potleskem a to samozřejmě každého muzikanta velmi potěší.
Muzice Zdar !!! a příští rok Lovu Zdar !!!

Snímky z mysliveckého plesu ZDE.
ŠLAPETON - email : slapeton@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one