Všechny milovníky dobré muziky Vás srdečně vítáme na stránkách hudební skupiny ŠLAPETO(N)
SDH Cekov

SDH Cekov

V pátek 31.1.2014 jedeme na Hasičský ples do Cekova. Hrajeme zde poprvé, tak doufáme, že budou dobrovolní hasiči a hasičky s námi spokojeni ...
Cesta do Cekova proběhla v pohodě a při příjezdu jsme byli mile přivítáni hlavní pořadatelkou Jarkou, která nás měla po celou dobu vydařeného plesu na strosti. Předtančení naladilo lidi, kteří se sešli v hojném počtu a jak konstatovala paní Jarka v poslední době jeden z nejlepších plesů co se týká počtu lidí a muziky. To máme velikou radost a doufámě, že na příští rok se domluvíme na některých i jiných akcí, které se zde v Cekově pořádají. Muzice Zdar !!!
Snímky k prohlédnutí jsou TADY. 
IMG_2492.JPG
Dne 25.1.2014 od 20,00 hodin nás a Vás čeká Myslivecký ples ve Zbirohu, který patří, také k jedněm nejlepším, už jen proto, že ples uvádí velmi známá herečka a členka místního mysliveckého sdružení Klára Jandová.
Muzice Zdar !!!  

Nemusíme ani popisovat tento Myslivecký ples - PARÁDA
ZDE
jsou snímky z této akce.

......................................................................................
 
Tak jsme se všichni v kapele shodli na jedné věci a to, že tento Myslivecký ples v Příkosicích (18.1.2014) byl zatím co se týká návštěvnosti a hudebního osazení nejlepší.
Dechová kapela "Pohodovka" byla opravdu Super. Samozřejmě i my jsem ostudu neudělali. Naopak se naše hudební produkce moc líbila, což nám bylo sdělěno, jak od pořadatelů, tak od zúčastněných tanečníků tohoto plesu. Co se týká fota, tak jsme fotili jen z mobilu, což je škoda, ale snad dobře zachytili tu doubrou náladu.
Dobré muzice Zdar !!!  
Cecilská 24.11.2013
Cecilské setkání, jako každý rok trávíme již po několikáté na Selském dvoře v Biskoupkách. Jelikož Cecilie je patronka všech hudebníků, tak i toto posezení letos sice s menší účastí, ale zase na to jsme si mohli v klídku popovídat, zahrát a zabékat. Letos jsme se předvedli jak se říká v plné parádě, to znamená komplet. Nálada byla suprová, to snad u muzikantů je a bude nadále. O jídle a pití nemusím ani mluvit, to každý štamgast ví, který navštěvuje tento Selský dvůr pod vedením Tomáše Fialy, který se vždy při této i jiných akcí vyřádí (viz foto). Děkujeme za pozvání a na příští rok se už nyní těšíme.
Hudbě Zdar !!!
Více snímků najdete TADY
Šlapeton

Šlapeton

Dne 6.11.2013 odjíždíme na rostlinářské dny do Pardubic. Hrajeme zde už nějaký ten rok a vždy se na tuto akci těšíme. Je to pro nás takový spíše výlet, který vyplňujeme naší produkcí a nákupem perníků pro naše nejbližší. Rádi na tuto akci jezdíme už z důvodu, že zde máme mnoho přátel, kteří se na nás těší a my jim za toto přátelství pěkně zahrajeme a doufáme, že do budoucna nás budou zvát nadále. 
Za to jim Všem Děkujeme.
Hudbě a rostlinářským dnům Zdar !!!   
Dojem z akce se v tomto případě nedá říct. To byl přímo zážitek. 
Ve středu jsme vyrazili směrem na Pardubice. Cesta byla v pohodě akorát přes Prahu to trošku vázlo. Přivítání suprové, které jsme zajedli řízečkem a zapili pivečkem. Co se týká samotné zábavy, tak ta byla alespoň co si myslíme o proti loňsku lepší, už co se týká počtu tančících. Taneční zábavu jsme zahájili naší znělkou a po té bylo slavnostní zahájení a pozvánka na raut, který je vždy velice skvěle zásoben (viz. foto). Zábava probíhala ke spokojenosti tančících a skončila alespoň co si pamatuji kolem druhé hodiny raní. Sklidili jsme nástroje a hurá na hotel. Ráno byla snídaně a jako vždy po ní jsme vyrazili na nákup již zmiňovaných perníčků. Po obědě jsme se se slzami rozloučili a hurá k domovu. Všem organizátorům ČSR moc Děkujeme za pozvání a příští rok Ahoj.
Hudbě Zdar !!!
Více snímků naleznete ZDE
Pardubice 2012

Pardubice 2012

IMG_1682.JPG
Dne 26.10.2013 pořádá jezdecký klub v Tlučné "Hubertskou spanilou jízdu, která se tradičně ukončuje taneční zábavou v hostinci "U Karla IV" v Točníku. Zábava bude začínat v 20,00 hodin, kde bude opět krásná a bohatá tombola, tak že neváhejte a přijeďte. Hudbě Zdar !!!
Dojem z akce, jako každý rok je velice výborný. Původně jsme se chtěli podívat na Hubertskou jízdu jako takovou, ale čas nás bohužel šoupnul někam jinam. V příjemně vyhřátém sále vládla super nálada a my jsme hráli až se z nás kouřilo,   což jsme hasili výborným pivečkem značky Herold. Co se týká tomboly byla, jak jsem již podotkl velmi bohatá, ale my jsme do ní nešly. Snímky, které jsem pořídil mluví si myslím za vše. Na příští rok si nás doufám pořadatele pozvou znovu a možná, že nám vyjde i čas se povozit na nějakém koníčkovi nebo i snad na nějaké klisničce :-)
Muzice Zdar !!!   
Jako každý rok i tento jsme byli pozváni od kolegů na Luženské posvícení, které se konalo 16.9.2013. Když jsme přijeli na místo určení tak nás přivítala moravská lidová kapela, která na toto posvícení jezdí také každý rok. Je to takové vzájemné přátelské posezení, které nemá opravdu chybu a jak je známo valaši jsou hrozně společenský, což potvrzují i snímky, které jsem na této podařeném posvícení pořídil. Samozřejmě byla i degustace domácí slivovičky, která byla i když jí moc nemusím velmi jemná a dobrá. Naše produkce se asi líbila a těšíme se na příští rok jestli nás kolegové Vlčáček a Tomášek pozvou. 
Ještě jednou Díky a Hudbě Zdar !!!
Posvícení v Pavlíkově 14.9.2013 se nemůže srovnat s předešlou akcí důchodců. Pořadatelům se ani nedivíme, že nechtějí žádnou zábavu organizovat. Lidé asi už nemají takový zájem o tyto i když tradiční akce jako jsou např. posvícení, staročeské máje, masopusty a jiné. No nakonec to dopadlo ještě dobře nějací lidé přišli a zábava se mohla uskutečnit. 
Hudbě Zdar !!!    
IMG_1472.JPG
Setkání důchodců Senomaty 14.9.2013
Jak se ty naše babičky a dědové umějí bavit je z cela nepochopitelné, ale jak vidíte i na fotografiích s této přenádherné akce to umí ještě pěkně rozparádit. Hrajeme jim už několik let a nikdy nezklamali. Tak ještě mnoho takových setkání přejí členové kapely a příští rok se budeme těšit.
Hudbě Zdar !!!
Pozvánka

Pozvánka

Tenhle název je vlastně pro chmelařskou akci, která se koná již každý rok. Tato již XV. Kněževeská šiška se bude konat 31.8.2013. Co se týká programu, tak ten bude již od 14.00 hidin a my k tanci a poslechu zahrajeme od 20.00 hodin.
Těšíme se na Vás. Hudbě Zdar !!! 
Dojem z akce je velice kladný. Chmelová šiška proběhla v naprostém klídku a za hojné účasti i když bylo v okolí dost jiných akcí. Hold je vidět jak se obec stará, aby vše fungovalo jak má. Samozřejmě se těšíme na příští chmelovou šišku 2014. Fotečky, které jsem nafotil jsou samozřejmě ZDE.
Hudbě Zdar !!! 
    
ŠLAPETON - email : slapeton@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one