Všechny milovníky dobré muziky Vás srdečně vítáme na stránkách hudební skupiny ŠLAPETO(N)
Dne 5.7.2013 jedeme hrát na hrad Krakovec, kde probíhá oslava dnes už slavné poutě mistra Jana Husa. Počasí je hlášeno dobré, tak doufejme, že se vše vyvede jak má. Když už píši o poutích, tak 6.6.2013 hrajeme další pouť a to Slatinskou a rádi by jsme Vás pozvali víceméně na obě tyto akce, které jsou jak je u nás dobrým zvykem pohodové a v takovém domácím duchu. Hudbě Zdar !!!

Obě dvě akce se velmi vydařili, jak po stránce účasti, tak i po stránce počasí, které nám velmi přálo a nejen nám. Na Krakovci byla pohodička a navíc tam slavil sarosta Krakovce Petr Jelínek narození vnuka, což jsme řádně oslavili. Co se týká poutě ve Slatině, tak to byla opravdu krásná domácí pohoda (řízečky, chlebíčky, koláčky). Pořídil jsem několik snímků, které si můžete prohlédnout na níže uvedených odkazech, které svědčí o tom, že nelžu. Hudbě Zdar !!!

Krakovec pouť 2013      Slatina pouť 2013
SDH Řevničov

SDH Řevničov

Nedaleko Rakovníka směrem na Prahu je obec Řevničov, kde jsme hráli na 130. výročí SDH. Abych pravdu řekl byla to šichta. Hráli jsme asi od 15.00 h. do 02.00 h. raní. Účastníci se bavili velmi dobře a hlavní organizátorka byla nade vše spokojená. Počasí sice trochu haprovalo, ale to neubralo na pěkné atmosféře tohoto výročí. Papáníčko a jiné pochutiny s domácí výroby neměli chybu. Doufáme, že příště si ná SDH Řevníčov pozvou i na jiné akce.
Hudbě Zdar !!! 
IMG_0019.JPG
IMG_0015.JPG
IMG_0005.JPG
IMG_0014.JPG
Dnes 22.6. jedeme hrát na Zahradní slavnost v Kralovicích, která se koná v areálu LDN Kralovice. Počasí nám po dlouhé době asi bude přát, tak jsme zvědaví jak vše proběhne, jaká bude účast a vůbec vše co je nám příjemné.
Tak samozřejmě akce na jedničku personál špičkový a lidi velice spokojení.
Nějaké fotečky jsou níže a musím říct, že tyto akce pro naše seniory jsou pro nás čest a takovím poděkování jim všem. Hudbě Zdar !!!
IMG_1871.JPG
IMG_1874.JPG
IMG_1875.JPG
IMG_1883.JPG
IMG_1887.JPG
IMG_1890.JPG
IMG_1880.JPG
IMG_1885.JPG
Staročeské máje

Staročeské máje

Jelikož přichzejí dosti náročné akce a to Stročeské máje, tak se na chvilku odmlčíme a pak zhodnotíme všechny tyto akce najednou. Hudbě Zdar !!!
Dojem ze Staročeských májů :
Abych pravdu řekl, tak jsme odehráli Staročeské máje za pět minut dvanáct, co se počasí týče. Když se poohlédnete dopředu, nebo zpět, tak vyhlídky opravdu nic moc. Nejvydařenější asi jako tradičně byli máje v Krakově. I když nás překvapil májový deštík, tak to nikoho neodradilo a průvod obcí jsme dokončili kolem osmé hodiny večerní. Tento průvod (pochod) je opravdu náročný co se týká jak občerstvení, tak kilometrů a více méně večerní zábavu přenecháváme kolegům. Samozřejmě i jinde proběhli májové veselice v krásném duchu této tradice a budeme moc rádi, když se Staročeské máje zachovají i nadále.
Hudbě Zdar !!! 

Vlčáček

Vlčáček

Muzikantský ples, který proběhl 20.4.2013 v Lužné u Rakovníka, byl vskutku dosti povedený, už vzhledem k tomu , že ho organizoval světově proslulí bubeník Pepa Vlček (Vlčáček). Původně jsem si chtěl odehrát stanovený čas a hajdy domů. Ale nějak se to zvrtlo, jak už to u muzikantů bývá a nehledě na to, že nás bylo dost (bezmála čtyři kapely), tak to se zkrátka nedá opustit. Vše proběhlo jak mělo a ještě jednou děkujem organizátorovi za pozvání a krásný večer.
Hudbě Zdar !!!
Moc pěkné foto
ZDE.   
Slabce

Slabce

30.3. se chystáme do Slabec na Hasičský ples. Jestli se to povede jako v Pavlíkově, tak to bude před Velikonocemi dobré znamení, že už konečně bude pěkné počasí.
Dojem z akce :
Absolutní krach.Toto se nám nestalo co hrajeme a že je to už pár let. Přjeli jsme do Slabec a ejhle na pódium už stála jiná kapela. Pořadatelka zapřela, že s našim kapelníkem cokoliv dojednávala. S toho plyne, že nezbytností budou smlouvy, které jsme většinou neuzavírali u organizací kterým jsme věřili. No příště budeme chytřejší a dáme si na tyto nepříjemné situace. Tak, že akce se nepovedla a tím pádem asi i počasí nebude nic moc. Hudbě Zdar !!!
 


  
Pavlíkov

Pavlíkov

Pozdě, ale přece 23.3. proběhl Myslivecký ples v Pavlíkově pořádaný MS Pavlíkov pod vedením Járy Hlaváčka (bubeník), který i ples zahájil. Akce proběhla v naprosté spokojenosti a na závěr jsme si kolektivně zazpívali Pavlíkovskou hymnu a to "Písničku českou", která je zde v tomto kraji velmi oblíbená. Foto nemáme a doufám, že se objeví na nějekém jiném webu.
Hudbě Zdar !!!
Chotíkov

Chotíkov

Josefská zábava v Chotíkově patří mezi velmi dobré akce a návštěvníci zde byly s námi vždy spokojeni a proto tímto zveme všechny přátelé a kamarády dobré a klidné muziky 16.3. 2013 do krásného a útulného sálu, kde je super obsluha a prostředí.
Hudbě Zdar !!!
Dojem z akce :
Co se týká této tradiční Josefovské zábavy, tak musím konstatovat, že je asi směrovaná pro střední a starší generaci. Už jen z toho, že za námi přichází posluchači a tanečníci, s úsměvem na tváři, že hrajeme klidnou a hlavně neřvoucí muziku, která se na zábavách v Chotíkově málo kdy povede. Z toho samozřejmě plyne, že jsme zde žádoucí a na příští rok si nás objednali opět znovu. Musím se i zmínit, že nás přišel navštívii i známý modelář (letadla) Pavel Hlávka s chotí, což nás dost potěšilo, protože mimo jiné právě on zvučil známá Plzeňská hudební tělesa. Tak že za rok a Hudbě Zdar !!!     
 
Šanov

Šanov

Šanovský ples, který se konal 2.3.2013 a hlavním pořadatelem byli majitelé místního pohostinství se vydařil a tak hojnou návštěvu prý nepamatují. Jsme velice rádi že se naše vystoupení líbylo a možná příště budeme mít šanci zde opět zahrát k libosti tanečníků a posluchačů našeho repertoáru. Měli jsme slíbené i foto od místního fotografa, ale bohužel stále nic.
Hudbě Zdar !!! a těšíme se zase někdy v Šanově.
 
Točník

Točník

Čertice
Musím Vás všechny příznivce dobré pohody a hlavně krásných masek pozvat na Maškarní rej, který se koná tuto sobotu v Točníku a to 23.2.2013 od 20.00 hod.  v Hostinci u Václava IV. kde je krásné posezení, jak v samotném hostinci, tak na sále. Pivko a jiné pochutiny vám ochotně donesou obratní šenkýři. Opravdu to stojí zato, se na tento maškarní rej dostavit, ale podotýkám jen v MASKÁCH. Hudbě zdar !!!
Dojem z akce :
Po optížnější zasněžené cestě jsme dorazili do Točníku, kde příjezdovou ulici k Hostinci, kde proběhl velice krásný maškarní rej křížil kamion. Ale vše dopadlo dobře a rej mohl začít ve stanovenou hodinu. Pořadatelé p. Pávek a Otík měli vše pod kontrolou a i tombola byla velice bohatá, jak zde bývá zvykem. Jak jsem podotkl, tento maškarní rej se musí zažít na vlastní oči a proto jsem vše
nafotil a i krátké video pořídil, aby jste měli představu, jak se zde lidé baví.  
ŠLAPETON - email : slapeton@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one