Všechny milovníky dobré muziky Vás srdečně vítáme na stránkách hudební skupiny ŠLAPETO(N)
Václavy

Václavy

Dne 16.2.2013 proběhne Hasičský ples ve Václavech. Tento ples patří k jedněm nejnavštěvovanejším, už jen proto, že zde vládne taková domovina a sál je vždy příjemně vytopen a obsluha velmi příjemná. Přijďte a uvidíte sami. Hudbě Zdar !!!
Dojem z akce :
Jak jsem již podotkl personál a teplo velice příjemné. Lidi spokojení, jako vždy, ale to se nechci stále opakovat, ale je to tak. Kdo zde byl tak si úsudek mohl udělat sám a ti kteří se nemohli dostavit, tak udělali chybu.
Fotek je poskromnu, ale přeci jsme nějaké pořídili.  
Kožlany masopust 2013.jpg
Tak jsem na ten masopust v Kožlanech moc zvědav. Už jen proto co hlásí meteorologové, tak má přes naše území přelétnout sněhová bouře. Ala jak už to bývá, lidé a muzikanti vydží vše. Kožlany a snad Pláně drží tuto tradici v úterý, což si myslím je i znát na návštěvnosti lidí, kteří už toho volného času v týdnu nemají. Ale doufáme, že se vše povede jako v předchozích masopustních rejů. Tak naviděnou 12.2.2013 v průvodu a večer na reji. Hudbě Zdar !!!
Dojem z akce :
No co Vám budu povídat, Masopust jak má být. Už po několikáté co hrajeme masopustní průvod v Kožlanech se nestalo, že jsme byli pomalu zasypáni sněhem. Na fotkách, které má na
Facebooku náš dobrý kamarád Pepa Vlčák a který se i zúčastnil spolu s námi průvodu mluví za vše. Jinak co se týká akce jako takové, byla opět dobře zorganizována i když na sále bylo tradičně chladno, ale to organizátoři nějak asi neovlivní.
Čistá

Čistá

Masopust v Čisté
V sobotu 9.2.2013 proběhne jako každý rok Masopust v Čisté u Rakovníka a to jak průvod tak večerní zábava.
V průvodu budeme voženi na valníku, kde spolu s klukama budeme vytrubovat do etéru lidové písně. Večer zahrajeme v místním KD kalsickou masopustní zabavu kde nebudou chybět masky, které nás doprovázejí i v průvodu. Hudbě Zdar !!!
Dojem z akce :
Akce proběhla v naprostém klidu, akorát byla na voze dost zima, ale tu jsme překonali slivovičkou a zelenou. Co se týká masek pořadatelé tvrdili, že jich bylo letos méně než loni, ale zase byli určitě povedené viz. foto od Heleny. Večerní masopustní zábava byla si myslím hojně zastoupena, jak maskama, tak tanečníkama. Byli zde i hosté, kteří přijeli na pozvání SDH z Čisté na Moravě. Masopustní rej ukončil samozřejmě Pepa (Gapa)
Foto od Heleny  
Myslivecký ples ve Skřivani patří mezi ty pěkné akce. Víceméně plesy jako takové jsou si myslím stále aktuální a lidé se na ně těší hlavně co se týká tomboly. Jednou jsme tam vyhráli i dvě první ceny a to nám do dneška SDH Skřivaň (Pepa) nemůžou odpustit, ale cena byla právoplatná :-).
Přijeďte a uvidíte sami a to 2.2.2013. Hudbě Zdar !!!

SDH Týček pořádá každoročně Hasičský bál, který se letos konal 26.7.2013 na skutku pěkném sále přímo v obci. Účast byla uspokojivá i když ze zdrojů pořadatele nám bylo sděleno, že hodně lidí marodí a někteří slaví nového prezidenta, kterým se stal Miloš Zeman. V pěkném prostředí nechyběli ani pěkné ženy (slečny), které mimo jiné losovali velice hojnou a pěknou tombolu. Na příští rok si nás opět zamluvili což asi znaméná, že se naše hudební produkce líbila. Děkujem a Hudbě Zdar !!! Foto
Zbiroh - Myslivecký ples 19.1. - obrázek

Zbiroh - Myslivecký ples 19.1. - obrázek

Myslivecký ples ve Zbiroze patří k takovým noblesním už z důvodu, že to vše uvádí herečka a rodačka Klára Jandová, která je i členkou místního mysliveckého sdružení. Moc se tam těšíme a Vás srdečně zveme a to 19.1.2013 od 20.00 hod. Hudbě Zdar !!!
Dojem z akce : Do Zbiroha jsme dorazili v pohodě a za včasu. Sál se kolem osmé dosti naplnil, ale hlavní pořadatel říkal, že loňský ples byl  více obsazen. To ale neubralo nijak na náladě jak nám, tak přítomným. Vše uváděla herečka Klára Jandová se kterou jsme si popovídali a samozřejmě vyfotili. Naše produkce byla určitě dobrá, což bylo vidět i na tanečnících, kteří nás odměňovali velkým potleskem. Tombola byla dosti bohatá a výherci byli určitě s cenami spokojeni. Hudbě Zdar !!! Foto      
Přehořov 2013 - obrázek

Přehořov 2013 - obrázek

Vážení přátelé jak rychle se blíží volba prezidenta, tak nám začíná plesová sezóna a dlouhé turné po vlastech českých. Začínáme v Přehořově  12.1.2013 na Mysliveckém plese na který Vás srdečně zveme. Hudbě Zdar !!!
Dojem z akce : Sálek sice menší, ale za to super lidi, kteří se umějí bavit.Tak že myslivecká zábava jak se patří kde pivo a zelená (s mlíčkem) tekla proudem. Kamarád Milan, který nás měl na starosti ke konci trochu pokulhával, ale jinak to zvládl na jeho stav velmi dobře. Děkujeme a Hudbě Zdar !!! Foto
Cecilské posezení "Biskoupky" - obrázek

Cecilské posezení "Biskoupky" - obrázek

Sice je tato akce respektivě pozvání na Cecilské posezení již minulí rok a to na pozvání Tomáše Fialy šéfa Selského dvora v Biskoupkách. Samozřejmě se zde sejdou muzikanti, kteří nějakou mírou přispěli k dobré pohodě a náladě která v Biskoupkách vládne a zavzpomínáme na staré časy. Po dobrém obědě se začne hráta, tancovat a každá kapela zahraje pár písniček a nakonec si všichni za džemujeme dohromady. No co Vám mám povídat zkrátka pastva pro uši i zrak. Snad tento rok zahrajeme v kompletu, protože jsme byli jen ve dvou. Kluci chudáci marodili. Na tomto odkaze jsou snímky s této akce. Hudbě Zdar !!!
 - obrázek

- obrázek

Všem našim posluchačům a příznivcům dobré muziky a pohody vše nelepší k svátkům vánočním a nového roku 2013 přejí členové kapely.
Hudbě Zdar !!!
15.12.2012 v 20,00 hod. příjďte na "Poslední leč" v Malinové u Rakovníka, která vždy oponovala dobrou náladou a velkým zážitkem z bohaté tomboly. Těšíme se na Vás a Hudbě Zdar !!!
Dojem z akce : Na to že byla venku ledovka, tak se lidiček sešlo až dost. Nálada suprová a tanečníci se vyřádili do sytosti. Děkujem a Hudbě Zdar !!!
ŠLAPETON - email : slapeton@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one